Biznes w Głuszycy

bizneswgluszycy

Szanse na tworzenie nowych miejsc pracy i współpraca pomiędzy Firmą John Cotton Europe, której siedziba znajduje się w Głuszycy na naszym samorządem – to główne tematy spotkania Burmistrz Alicji Ogorzelec z Ricardo Rubio – dyrektorem zarządzającym tej Firmy.

Rozmowa odbyła się dzisiaj w Urzędzie Miejskim. Gość Pani Burmistrz wyraził zadowolenie ze spotkania i podzielił się opiniami na temat warunków prowadzenia działalności Firmy John Cotton Europe w Głuszycy. Zakład ten jest producentem kołder i poduszek wysokiej jakości. Jako producent kołder i poduszek znajduje się wśród najlepszych producentów wyrobów pościelowych na naszym kontynencie. W Polsce sprzedaje swoje produkty we wszystkich dużych sieciach handlowych i eksportuje je również do Czech, Niemiec i Anglii. Głuszycka fabryka zatrudnia prawie 200 osób, z czego 90% to mieszkańcy naszej Gminy.
Mimo globalnego kryzysu gospodarczego Firma analizuje możliwość dalszego rozwoju swojej działalności. Związane z tym kwestie były jednym z tematów dzisiejszej wymiany opinii, w której uczestniczył także zastępca burmistrza Krzysztof Kotowicz. Na zakończenie ustalono, iż kolejne robocze spotkanie będzie miało miejsce jesienią br.


Blip Blogger Evernote Facebook Google Bookmarks Grono.net MySpace Twitter Email Gmail drukuj