Biznes w Głuszycy

bizneswgluszycy

Szanse na tworzenie nowych miejsc pracy i współpraca pomiędzy Firmą John Cotton Europe, której siedziba znajduje się w Głuszycy na naszym samorządem – to główne tematy spotkania Burmistrz Alicji Ogorzelec z Ricardo Rubio – dyrektorem zarządzającym tej Firmy.

Rozmowa odbyła się dzisiaj w Urzędzie Miejskim. Gość Pani Burmistrz wyraził zadowolenie ze spotkania i podzielił się opiniami na temat warunków prowadzenia działalności Firmy John Cotton Europe w Głuszycy. Zakład ten jest producentem kołder i poduszek wysokiej jakości. Jako producent kołder i poduszek znajduje się wśród najlepszych producentów wyrobów pościelowych na naszym kontynencie. W Polsce sprzedaje swoje produkty we wszystkich dużych sieciach handlowych i eksportuje je również do Czech, Niemiec i Anglii. Głuszycka fabryka zatrudnia prawie 200 osób, z czego 90% to mieszkańcy naszej Gminy.
Mimo globalnego kryzysu gospodarczego Firma analizuje możliwość dalszego rozwoju swojej działalności. Związane z tym kwestie były jednym z tematów dzisiejszej wymiany opinii, w której uczestniczył także zastępca burmistrza Krzysztof Kotowicz. Na zakończenie ustalono, iż kolejne robocze spotkanie będzie miało miejsce jesienią br.


Share 'Biznes w Głuszycy' on Blip Share 'Biznes w Głuszycy' on Blogger Share 'Biznes w Głuszycy' on Evernote Share 'Biznes w Głuszycy' on Facebook Share 'Biznes w Głuszycy' on Google Bookmarks Share 'Biznes w Głuszycy' on Grono.net Share 'Biznes w Głuszycy' on MySpace Share 'Biznes w Głuszycy' on Twitter Share 'Biznes w Głuszycy' on Email Share 'Biznes w Głuszycy' on Gmail drukuj